Hlavní menu:

Fotogalerie

23.01.2017 19:00

Radostné sdílení v průběhu 2 let- 2014-2016

Radostné sdílení v průběhu 2 let- 2014-2016

Po dobu dvou let stránky nějak osiřely. To ale neznamení, že se nic nedělo. Naše ženské víkendy pokračovaly ve své frekvenci 2-3 krát do roka.

Tyto dva roky jsme společně tančily, meditovaly, sdílely se, tvořily, obdivovaly přírodu, odpočívaly, vařily a vychutnávaly jídlo i ženskou energii mezi námi s Bohem uprostřed.

Poslední podzimní víkend mezi námi byly Martina a Lenka a ukazovaly nám, jak jsme krásné.

 
 
 
 

Muži na hřebenech

Muži na hřebenech
podzim 2012
 

Radostné sdílení-víkend pro ženy jaro 2012

Radostné sdílení-víkend pro ženy jaro 2012

I řekl Bůh Abrahamovi: "Učiním tě velkým národem, požehnám tě, velké učiním tvé jméno. Staň se požehnáním!" 5.Moj 12. A to samé říká i nám a ještě víc: Bůh nás zahrnuje nesčetnými zaslíbeními a požehnáním, abychom se my staly požehnáním těm, kdo žijí s námi. Ujišťuje nás, že " Jeho myšlenky jsou o pokoji, nikoli o zlu a že nám chce dát naději do budoucnosti." Jer 29. Pro nás je to naděje, že Bůh si v našem srdci učinil svůj stan, abychom se tam s ním mohly setkávat. Nebýt jako netrpělivá Sára, která brala věci do svých rukou, ale věřit a čekat až přijde pravý čas, aby se splnilo jeho zaslíbení na nás.

 

Ženy na podzim 2011

Ženy na podzim 2011

Tady u nás je hezky pořád, ale babí léto tu bývá nejkrásnější, a tak je potřeba toho  využít a ještě se před zimou ohřát podzimním sluníčkem a pokochat se barevnou krajinou. A pokud se počasí zrovna nevyvede, nevadí, my ženy si umíme vytvořit hřejivou atmosféru i pod střechou u společného povídání, tvoření, jedení nebo koukání na film. Nám se ale vyvedlo jak počasí, tak společný program.

 

Víkend pro ženy 2008-Sexualita

Víkend pro ženy 2008-Sexualita
Bartošovice v O.h.

Jarní příroda otevřela svou náruč a slunce se rozhodlo zahřát dvě desítky žen, které se vypravily na společný víkend. Různé verbální i neverbální podněty jako přednáška, společenství, příroda, kreativní techniky, slavnost, modlitba, tanec, přispěly k přemítání o vlastní sexualitě a vedly do hloubky. Jaký z toho vzejde do života užitek, se uvidí.

 

Mužská spiritualita s Václavem Vackem

Mužská spiritualita s Václavem Vackem
Fara Bartošovice v O.h.

Březnové setkání mužů splnilo očekávání. Tak jako jarní příroda se pozvolna začala probouzet, probudilo i toto setkání mužskou spiritualitu. Páter Vaclav Vacek k tomu přispěl svými postřehy, myšlenkami a životní moudrostí.

 

Podzimní víkend pro ženy-Chvíle všední a sváteční

Podzimní víkend pro ženy-Chvíle všední a sváteční
naše fara

Ať nám světlo zazáří do našich dnů všedních i svátečních

 

Víkend pro matku s dcerou

Víkend pro matku s dcerou
bartošovická fara

Jsi nádhernou perlou v Hospodinově ruce...

 

Perpetuum mobile pro otce se synem

Perpetuum mobile pro otce se synem
Bartošovice,Polsko a hory doly

6.-10.8.2008, čtyři dny pro otce se svými dospívajícími syny. Dny plné zážitků, sportu, dobrodružství a příležitostí k utužení vztahů. Kluci s klukama se opravdu nenudili a vraceli se sice utahaním, ale plní zážitků a nadšení.

 

Vandr 2008

Vandr 2008
Orlické hory

Ve dnech 24.-27.7.2008 jsme si dovolili ten luxus a vyrazili na vandr po Orlických horách. Bez rodiny, povinností a zodpovědnosti za někoho nebo za něco jiného než jen sami za sebe. Prošli jsme kus Česka a kousek Polska. Objevili jsme znovu skutečnost, že příroda je skvělý parťák pro život. Každý z nás objevil i mnoho jiných věcí, ale to by musel napsat sám za sebe...

 

Galerie fotografií z víkendu pro ženy

Galerie fotografií z víkendu pro ženy
Fara v Bartošovicích

Více jak tři desítky žen v jednou domě, a mít se spolu dobře... Neuvěřitelné? Je to opravdu tak. Naše duše pookřála připomenutím, že jsme drahé a vzácné a že naše identita je hluboce zapsána v našem Středu. A tak jsme se společně k tomu Středu vydaly, pěkně jsme se na to vystrojily a náležitě to oslavily. Úžasné dobrodružství! Po tomto víkendu je každá z nás o trochu blíže svému ženskému srdci.

 
 

Galerie fotografií z víkendu pro ženy

Galerie fotografií z  víkendu pro ženy
Bartošovice v Orlických horách
 

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2007-2016