Hlavní menu:

Podmenu:O nás

Posláním sdružení a cílem jeho činnosti je:

 

• napomáhat k utváření příznivých rodinných, manželských, partnerských a mezilidských vztahů. Využívat k tomu mimo jiné odkaz křesťanské etiky a principů chování.

• Zprostředkovávat duchovní, psychologickou a psychoterapeutickou pomoc, sociálně terapeutické činnosti a sociální kontakty. Podporovat při začleňování do rodiny a společnosti osoby se zdravotním či sociálním znevýhodněním, vedoucí k zvyšování kvality jejich života.

 

Nabízené aktivity

 

Víkendy pro ženy a pro muže

Protože ženy jsou jak známo z Venuše a muži z Marsu, organizujeme občasné slety Marťanů a Venušanek. Přirozeně v jiných termínech, aby se vzájemně nerušili a mohli v klidu pobýt aspoň chvíli "mezi svými".

 

Čas pro matku s dcerou

Vztah mezi matkou a dcerou se v období dospívání krystalizuje a potřebuje opečovat. Nabízíme možnost setkání těchto dvou světů v novém světle a společenství stejně "postižených" dvojic. Objevte kouzlo vztahu dvou žen v tak různých fázích věku.

 

Čas pro otce se synem

I muži potřebují péči a vztah mezi otcem a synem obzvlášť. Otcové mají příležitost poznat a povzbudit svého syna na jeho cestě mužství, synové mohou objevovat moudrost a bohatství svých otců. V partě mladších i starších chlapů se zažije spousta dobrodružství a hezkých chvil.

 

Nedělní "Besídka"- programy na mši svaté

Kromě inzerovaných víkendů pro ženy, muže a jejich potomky,se naše sdružení podílí na přípravě programů pro malé děti do deseti let při nedělní mši sv., která se koná v místním kostele v 11.30 h.. Děti mají možnost v rámci bohoslužby srozumitelným způsobem prožít duchovní témata a vytvářet malé dětské společenství, a tak najít své místo ve farnosti.

 

Rodinné víkendy Net for God pořádané Komunitou Chemin Neuf

V průběhu roku se na faře v Bartošovicích pořádají rodinné víkendy s duchovními tématy, modlitbou, sdílením a pestrým dětským programem.

 

Modlitební večer chval

Každých 14 dní v úterý v 19.00 h probíhá na faře modlitební večer chval. Zveme všechny, kdo se s námi chtějí duchovně občerstvit a postavit svůj život na pevný základ.

 

Pro více informací pište na tylsova.h@gmail.com

 

 


© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2007-2016